Adalet Otomotiv Yedek Parça İmalatı

Rulman İmalatı


Rulman İmalatı yan sanayi yedek parça imalatı ile prototip, numune ve müşteri talebine bağlı olarak ürettiğimiz yedek parçaların imalatı bünyemizde yapılmaktadır.

Şirketimizde üretilen 350’den fazla çeşit ürünün her biri için Operasyon ve Kontrol Kartı, Kontrol Planı ve Üretim Başlangıç Onay Formları hazırlanmaktadır. Ürünlerin kritik özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenen kontrol frekansı ve ölçü aleti ile düzenli olarak kontrolleri yapılmaktadır.

Aşınma, paslanma, çentikler, mikro çatlaklar... Belirli uygulama koşulları – kirlenme veya yuvarlanma temas alanlarında yer yer görülebilen metal-metal teması gibi – rulmanlarınızda her türlü hasara neden olabilir. Sonuç olarak, bir rulmanın kullanım ömrü genellikle hesaplanan tahmini ömründen daha kısadır. Buna karşı koymanın bir yolu, herhangi bir önemli hasar veya rulman arızası meydana gelmeden önce kontrollü bir yeniden imalat işlemi uygulamaktır. Yeniden imalat, rulmanların kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatırken maliyetlerinizi ve teslimat sürelerini azaltabilir. Ve yeni bir rulman üretmekten daha az enerji gerektirdiğinden, çevre için de daha iyidir.  

Çok çeşitli rulman tiplerinin yeniden imalatı yapılabilmektedir. Rulman yeniden imalatının temeli olarak, yeni rulman imalatıyla aynı kalite güvencesiyle aynı standartları, süreçleri, ekipmanları, bilgi ve yeterlilikleri kullanıyoruz.  

Rulman İmalatı | Adalet Otomotiv Yedek Parça İmalatı


Sayfa Başı